В Ісландії показали чизбургер і картоплю фрі з McDonald’s 10-річної давнини. Вони не розклалися (ФОТО)

Автор: Застава Максим

05 Лис, 2019 03:17

В Ісландії показали чизбургер і картоплю фрі з McDonald’s 10-річної давнини. Вони не розклалися (ФОТО)

В Ісландії запустили стрім з чизбургером і картоплею фрі з McDonald’s, зробленими 10 років тому.

Про це пише Inspired з посиланням на BBC.

Перед закриттям усіх ресторанів мережі в Ісландії 2009 року Хьортур Смарасон вирішив перевірити, як довго зберігатиметься їжа.

«Я чув, що їжа з McDonald’s ніколи не розкладається, тому вирішив перевірити, правда це чи ні», – розповів Смарасон.

Через 10 років їжа так і не розклалася.

https://twitter.com/AFP/status/1190078595751796736?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1190078595751796736&ref_url=https%3A%2F%2Finspired.com.ua%2Fstream%2Fv-islandiyi-pokazaly-chyzburger-i-kartoplyu-fri-z-mcdonald-s-10-richnoyi-davnosti-vony-ne-rozklalysya%2F

Зараз на фаст-фуд десятирічної давнини можна подивитися в хостелі Snotra House в Ісландії та в онлайн-трансляції. У хостелі кажуть, що подивитися на бургер приїжджають з усього світу, а на сайт щодня заходять 400 тисяч людей.

Спочатку їжа зберігалася у гаражі Хьортура Смарасона в пластиковому пакеті. Через три роки він помітив незначні зміни в структурі бургера і картоплі та вирішив передати їх на зберігання в Національний музей Ісландії. Проте працівники музею повернули фаст-фуд власнику, бо не мали умов для зберігання їжі.

Це вже не перша спроба перевірити, як довго зберігатиметься їжа з McDonald’s. Карен Ханрахан купила бургер 1996 року, а через 14 років стверджувала, що його зовнішній вигляд зовсім не змінився. Фотографка з Нью-Йорка Саллі Девіс фотографувала Happy Meal щодня протягом шести місяців і казала, що за цей час він не почав гнити, погано пахнути чи покриватися пліснявою.

2013 року McDonald’s пояснив, що за певних умов бургери розкладаються, як й інша їжа, але якщо в середовищі їх зберіганння бракує вологи, на них не виросте пліснява та не розмножаться бактерії, що сприяють розкладанню.

Це підтвердив старший викладач харчових наук в університеті Ісландії Бйорн Адальбйорнссон. За його словами, без вологи їжа просто висохне.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry