В Івано-Франківську молилися за школярів та студентів

Автор: Єва Жасминова

30 May, 2020 14:39

В Івано-Франківську молилися за школярів та студентів

29 травня, в Архікатедральному і Митрополичому соборі Воскресіння Христового провели моління з нагоди завершення навчального року серед школярів та студентства. Молебень до Христа Чоловіколюбця очолив настоятель собору митр. прот. Юрій Новицький.

Молитва відбувалася в режимі онлайн, інформує “Галка” з посиланням на Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Звертаючись із привітальним словом до присутніх, о. Юрій побажав учням та педагогам мудрості у прийнятті кожного життєвого вибору. «Мудрий – це той, хто розпізнає у світі Божий голос, який його кличе до більшої досконалості. Мудрий – це той, хто зуміє правильно відповісти на найважливіші запитання щодо свого існування. Бажаю вам, щоб усі нові знання допомогли вам осягнути істинну мудрість життя», – ґратулював прот. Юрій Новицький.

Звернувся до школярів та спудеїв також і Міський голова Івано-Франківська п. Руслан Марцінків. «Уже доброю традицією нашого міста стало розпочинати цей урочистий день з молитви, щоб подякувати Господеві за плідно проведений час для здобуття знань. Завершення цього навчального року є дещо не типовим, зважаючи на запроваджені карантинні умови в державі. Проте особливо хочу подякувати Митрополиту Володимиру Війтишину та настоятелю собору о. Юрію за невтомну молитву за наших дітей і молодь», – зазначив Міський голова.

Бажаємо нашим учням та студентам гарного відпочинку, а випускникам – наснаги та успішної здачі іспитів!

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry