В Івано-Франківська відтепер є місто-партнер у Китаї (ФОТО)

Автор: Турій Роман

03 Тра, 2019 14:03

В Івано-Франківська відтепер є місто-партнер у Китаї (ФОТО)

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків і очільник китайського міста Наньнін Чжоу Хунбо третього травня підписали угоду про різнопланове партнерство.

Урочиста церемонія пройшла у стінах пасажу Гартенберг, інформує “Галка”.

Перед початком підписання присутнім продемонстрували фільм про Наньнін, в якому йшлося про інфраструктуру, зручності для місцевих мешканців, природу і плин життя. Аналогічний фільм про Івано-Франківськ показали й для партнерів з Азії.

Дана співпраця сприятиме обміну досвіду обох сторін у галузі місцевого самоврядування та громадського адміністрування, який охоплюватиме співпрацю з громадськими організаціями. Також угода передбачає партнерство у галузі освіти та науки, здоров’я, туризму тощо.

“Ми дуже дуже подібні. Наньнін – місто зелені, Івано-Франківськ – місто для життя”, – підкреслив Руслан Марцінків.

Чжоу Хунбо зазначив, oj делегація з Китаю дуже щаслива бути в Івано-Франківську і Наньнін радо співпрацюватиме зі столицею Прикарпаття.

“Івано-Франківськ – сучасне, молоде місто. Воно за короткий час перетворилося на європейське. Тут хороші люди, смачна їжа, хороший клімат – є всі умови для подальшого розвитку”, – каже мер Наньніна.

На завершення Руслан Марцінків вручив Чжоу Хунбо картину зі зображенням Станиславова, а той, у свою чергу – аналогічний презент зі зображенням китайської квітки з ієрогліфами.

Угода укладається терміном на п’ять років. Її дію можна продовжити, якщо жодна зі сторін не повідомить про намір припинити подальше партнерство.

Нагадаємо, напередодні офіційного укладання партнерства мери пліч-о-пліч посадили дерево мигдалю в міському парку Шевченка.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry