В Івано-Франківській області значно виріс рівень вакцинації – Андрій Бойчук

Автор: Зелінська Таня

18 Чер, 2021 12:12

В Івано-Франківській області значно виріс рівень вакцинації – Андрій Бойчук

Про це свідчить відповідна статистика. Якщо минулих тижнів середньодобовий показник проведення вакцинації коливався від 360 до 600 доз за добу, то за останні дні цифри значно піднялись.

Читайте також: Ми повинні консолідуватись, щоб подібні випадки не повторювалися, - голова ОДА про аварію газопроводу поблизу Франківська

Станом на 16 червня цей показник підріс до 2523 дози за добу – повідомляє на свої сторінці голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук.

“Зростання темпів вакцинації стало можливим через декілька важливих факторів. Зокрема, завдяки Президенту Володимиру Зеленському та Уряду в область вчасно надходять нові поставки вакцини. Також відповідно до мого розпорядження Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації провів комунікативну роботу з підбором осіб відповідно до цільових груп, спланував ефективну роботу 19 мобільних бригад та 121 пункту щеплення.

Результат роботи вже є, і ми на цьому зупинятись не будемо”, – зазначає Бойчук.

Вакцинація – це головний метод побороти COVID-19. Саму тому зараз ОДА ставить перед собою завдання залучити до імунізації якомога більше жителів області.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...