В Івано-Франківській духовній семінарії почався новий навчальний рік

Автор: Людмила Баран

26 Aug, 2014 21:37

Поділитись публікацією
В Івано-Франківській духовній семінарії почався новий навчальний рік

24 серпня в Івано-Франківській духовній семінарії імені священномученика Йосафата розпочався перший семестр нового навчального року. З цієї нагоди до семінарії прибув владика Володимир (Війтишин), щоб уділити благословення студентам.

Читайте також: Франківська Архієпархія УГКЦ передала до Харкова автомобіль швидкої допомоги (ФОТО)

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ.

У семінарійному храмі владика Володимир очолив Архиєрейську Божественну Літургію, просячи у Всевишнього Господа ласк і благодатей для семінаристів, їхніх викладачів і настоятелів, щоб вони успішно розпочали і щасливо завершили цей навчальний семестр.

В євангельській проповіді єпископ зосередив увагу присутніх на християнському розумінні прощення в контексті притчі про немилосердного слугу. «Прощати сімдесят разів по сім, тобто завжди, є ознакою справжнього християнина», – підкреслив він.

Наприкінці Богослужіння владика звернувся до семінаристів, викладачів і настоятелів, привітавши їх із початком навчального року, а також із святом – Днем Незалежності Батьківщини. Владика Володимир закликав усіх до постійної молитви за Україну, за мир у ній і кращу долю для нашого народу. Відтак до Митрополита звернувся о. Олег Каськів, ректор ІФДС, висловивши слова вдячності за візит до семінарії та постійну опіку над нею.

Завершилося офіційне відкриття нового навчального року молитвою Митрополита Андрея (Шептицького) за кращу долю українського народу та церковним гімном «Боже, великий, єдиний…».

Теги: