В Івано-Франківській ОТГ з’явиться вулиця Тіни Кароль

Автор: Зелінська Тетяна

01 Apr, 2020 08:36

Поділитись публікацією
В Івано-Франківській ОТГ з’явиться вулиця Тіни Кароль

Одну з вулиць Івано-Франківської ОТГ хочуть назвати на честь Тіни Кароль.

В селі Узин, яке приєдналося до Івано-Франківської ОТГ, хочуть змінити назву однієї з вулиць. Така петиція зареєстрована першого квітня на сайті електронних звернень до міської ради.

На своїй сторінці в Інстаграм мер Франківська Руслан Марцінків зазначив, що підтримає таку ідею, та запропонував змінити назву вулиці Молодіжної, що в Узині.

«Таких вулиць є багато, а от вулиця імені Тіни Кароль може стати родзинкою для Узина. Тим більш її у нас всі дуже люблять, згадайте скільки людей тоді прийшли на концерт і збирали яблука, які кидала співачка, то прям як коли друзі просять за “Бюджет участі” проголосувати», – написав мер.

Публікація зібрала чимало позитивних коментарів від франківців, які готові їхати в Узин, аби сфотографуватися на новій вулиці, інформує “Галка”.

«Це дуже класна ідея, вже хочу поїхати і сфотографуватися біля таблички. Тіна Кроль моя улюблена співачка», – написала Каріна Зайцева.

Проте схвальних відгуків від фанатів не достатньо, міська рада має погодити цю пропозицію.

Нагадаємо, що Тіна Кароль у 1991 році з батьками переїхала до Івано-Франківська, де навчалась у ЗШ № 22, також навчалась у музичній школі.