В Івано-Франківську Facebook втратив близько 11% аудиторії (ІНФОГРАФІКА)

Автор: Вадим Войтик

23 Лип, 2021 13:45

В Івано-Франківську Facebook втратив близько 11% аудиторії (ІНФОГРАФІКА)

З початку 2021 року кількість користувачів Facebook скоротилася у всіх обласних центрах України. Хоча загалом соцмережа змогла зберегти свою аудиторію завдяки зростанню у невеликих містах.

Про це йдеться у дослідженні соцмереж за перше півріччя 2021 року, яке провела комунікаційна агенція plusone social impact, повідомляє НВ.

Як свідчать дані дослідження, аудиторія Facebook в Україні за цей час не змінилася і становить 16 млн активних користувачів. Незмінною залишилася і кількість осіб, які користуються Facebook Messenger — 10 млн. А от Instagram зріс, збільшивши свою аудиторію з 14 до 15 млн осіб.

Рекламними інструментами Facebook зараз можна охопити 24 млн українців, на 2 млн більше, ніж півроку тому.

Водночас Facebook втратив аудиторію у всіх обласних центрах: найменше — в Києві (-3,17%), найбільше — в Черкасах (-25,22%). В Івано-Франківську Facebook втратив близько 11% аудиторії.

Натомість у менших містах соцмережа продемонструвала невелике зростання — біля 2%.

В Instagram динаміка краща. Соцмережа втратила частину аудиторії в 12 обласних центрах, найбільше просівши у Чернігові (-10,48%) та Черкасах (-10,59%). Натомість у 10 облцентрах Instagram збільшив кількість користувачів. Аудиторія Instagram в Івано-Франківську залишилася майже без змін.

Обидві соціальні мережі значно більш популярні в обласних центрах ніж в областях загалом. Майже в усіх містах України Facebook є популярнішим за Instagram. При цьому в Івано-Франківську глибина проникнення Facebook 78% користувачів мережі, Instagram – 63%. Найбільше проникнення Facebook у Львові – 87%, а Instagram – у Чернівцях – 80%.

Facebook досі залишається соціальною мережею номер один у більшості областей. Але Instagram зміцнив своє лідерство в Харківській області, де проникнення склало 42% проти 35% у Facebook, Одеській (47% проти 43% відповідно), Запорізькій (39% проти 36%). В Київській та Дніпропетровській областях частка користувачів обох соцмереж однакова — 58% та 42% відповідно.

Instagram потрохи забирає молоду аудиторію. Зараз соціальна мережа випереджає Facebook серед молоді до 31 року, хоча ще два роки тому Instagram вигравав першість серед людей до 27 років. Загалом серед українців 18−35 років 80% «сидять» в Instagram, а 60% – у Facebook.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...