В Івано-Франківську хлібом, мʼясом і мікрогріном обʼєднують маленький і великий бізнеси (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

07 Лис, 2023 16:41

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську хлібом, мʼясом і мікрогріном обʼєднують маленький і великий бізнеси (ФОТО)

В Івано-Франківську задля обʼєднання локальних виробників й представників готелів, кафе й ресторанів (HoReCa) влаштували гастрономічну презентацію.

Читайте також: 1243 захисники з Франківська отримали виплати на суму понад 44 мільйони (ВІДЕО)

Про це пише “Галка” з круглого столу для крафтових виробництв і закладів HoReCa.

Маленький і великий бізнес обʼєднала громадська спілка «Дорога смаку Прикарпаття». За словами керівниці спілки Ірини Фіщук, маленькі стійкі фірми можуть зміцнити великий бізнес і навпаки.

«Наша мотивація – максимально допомагати маленьким виробникам ставати сильнішими й стійкішими. Це дозволить не лише покрити споживацькі запити, а й загалом зробити нашу економіку міцнішою», – каже Фіщук.

Презентація зібрала понад 20 представників маленького й великого бізнесу. Захід супроводжувався дегустацією, на якій були представлені вироби з мʼяса, сир, консервовані овочі, вино і виноград, хліб і мікрозелень.

Уляна, представниця пекарні «Кухня Bakery», каже, крім крафтових продуктів, є дотичною й до HoReCa. Адже хліб випікають при ресторації «Кухня», бо якість покупного не влаштовує.

«Наш хліб проходить холодну ферментацію, він на живих заквасках. На приготування йде три дні. Це все – ручна робота».

Пекарня працює вже третій рік. За цей час вже має 35 партнерів, як серед маленьких крамниць, так і бізнесів-гігантів, як, наприклад, мережа Winetime.

За словами заступника міського голови Руслана Гайди, такі заходи, а також гастрономічні ярмарки й фестивалі є важливими, адже Івано-Франківськ розвивається і живе за рахунок податків від малого і середнього бізнесу.

«Ми почали співпрацювати з крафтовими виробниками у 2021 році. Думав, відбудеться пара ярмарок і на цьому кінець, бо подумають, що не буде толку. Але ця традиція пішла. Навіть попри війну, такі ярмарки періодично тривають. І у нас вже є підприємці, знані на цілу країну й за її межами», – каже Гайда

До речі, наступний такий ярмарок планують влаштувати напередодні Дня святого Миколая – на початку грудня.