В Івано-Франківську на Довгій облаштовують сквер (ФОТО)

Автор: Застава Максим

28 Jul, 2022 21:46

В Івано-Франківську на Довгій облаштовують сквер (ФОТО)

В Івано-Франківську облаштовують сквер на території біля міської поліклініки №2 на вул. Довгій, 42.

Читайте також: У Франківську встановили анотаційну дошку Герою Віталію Василику (ФОТО)

На сайті міського голови Руслана Марцінків повідомляють, вказана давно потребувала оновлення, адже заклад відвідує велика кількість людей та сотні мешканців ходять попри нього. Тому, міський Департамент благоустрою там облаштовує нові пішохідні доріжки, а також встановить місця для сидіння, передає “Галка“.

Заступник директора Департаменту благоустрою Ігор Сенчук ділиться, що на цей рік планували облаштувати багато скверів у всій громаді. Але війна внесла свої корективи. Тому, в міському департаменті намагаються хоч частково реалізовувати плани. А обирають найбільш нагальні території, що давно потребували оновлень. Однією з таких стала зелена зона біля поліклініки №2 на вул. Довгій. 

“Наводимо благоустрій. Влаштовуємо тут покриття, все буде “безбар’єрно”. Також встановимо лавки та посадимо нові дерева”, – розповідає Ігор Сенчук.

“Давно чекали, щоб трішки облаштувати територію. Щоб нашим хворим пацієнтам було зручно та приємно приходити до нас в поліклініку. Ми вдячні нашому меру і міськвиконкому, що дослухались до нас і зроблять таку хорошу справу”, – ділиться заступниця начальника з медичної частини Галина Обливанюк.


Теги:
Марцінків
Сенчук
Обливанюк