В Івано-Франківську нагородили найкращих у бізнесі та соціально-культурному житті (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

05 Кві, 2019 19:00

В Івано-Франківську нагородили найкращих у бізнесі та соціально-культурному житті (ФОТО)

5 квітня в Івано-Франківській обласній філармонії відбулась 16-та церемонія вшанування лідерів соціально-економічного розвитку міста “Тріумф-2018”.

“Тріумф” – це щорічна акція місцевої влади, що проводиться з метою вшанування лідерів економіки й міста, ознайомлення громади з їх здобутками, інформує “Галка”.

Цього року підприємців, установи та організації відзначають не лише за економічний, але й за соціальний розвиток у сферах культури, освіти, спорту та покращення комфортного проживання мешканців Івано-Франківська – у 13 номінаціях. Ведучим церемонії нагородження “Тріумф – 2018” був народний артист України Богдан Бенюк. Розпочали церемонію з виступу симфонічного рок-оркестру “Brevis”.

У першій номінації – “Підприємство – сумлінний платник податків” перемогло ДП “ВО Карпати”.

“Хочу щиро подякувати директору “ВО Карпати”, до слова це почесний громадянин Івано-Франківська. Зазвичай у цій номінації перемагав Обленерго, ми радіємо, що вперше у цій номінації перемагає виробництво”,- каже міський голова Руслан Марцінків.

“Для нас дуже важлива сплата податків, наша команда у “Карпатах” дуже серйозна, справедлива, ми робимо все аби підвищувати зарплати, чесно сплачувати податки та йти вперед. Ми перерахували 9 мільйонів на допомогу армії за 2018 рік і 43 млн ПДФО”,- каже директор “ВО Карпати”.

У номінації “Лідер розвитку колективної економіки” переміг проект “Промприлад. Реновація”.

“Це не перша наша нагорода, але найважливіша, бо вона від нашого міста – воно дозволяє втілювати найсучасніші, найамбітніші ідеї, прямо тут і зараз. Нам важливо, що Франківськ визнає нас”,- каже генеральний директор “Промприладу.Реновація” Юрій Филюк.

У номінації “Відроджене промислове підприємство” перемогло найстаріше підприємство Івано-Франкіська – “Локомотиворемонтний завод”.

“Якщо розповісти скільки зусиль було прикладено, аби завод відродився – не вистачило б й цілого вечора. На сьогоднійшній день заборгованості погашено, завод відроджується і працює. Я бажаю, аби завод не лише ремонтував, але й виготовляв деталі для нашої залізниці”,- каже заступник міського голови Богдан Білик.

“Конкуренти, опоненти піддавали сумнівам викуп підприємтсва містом, але сумлінна та важка праця колективу зробила підприємство прибутковим”,- каже генеральний директор Руслан Терешко.

У номінації “Високотехнологічне промислове підприємство” перемогло “ТОВ Мікрол”.

“Ви всі бачите, що електронні гаджети увійшли у життя кожної людини. Так само й кожному підприємству необхідні гаджети, просто трішки інші, до прикладу: регулятори, контролери. В умовах сьогоднішньої економіки ми стараємось робити прилади хорошої якості за розумну ціну”,- каже директор “Мікролу” Богдан Демчин.

У номінації “Кращий професійно-технічний навчальний заклад з підготовки робітничих кадрів” перемагає Вище Професійно- Технічне Училище №21.

“За плечима колосальна праця, 30 років наші вчителі навчають і випускають кваліфіковані кадри для підприємств міста, області та країни”,- каже директор училища Михайло Бадяк .

Також цьогоріч є нова номінація “Кращий перевізник міського транспорту загального користування”, і у ній перемагає КП “Електроавтотранс ІФ”.

“Хочу подякувати всьому цьому колективу, який 35 років працює для розвитку та комфорту міста, також дякую громаді міста, яка повірила у те, що комунальний транспорт може бути якісно іншим”, – каже директор Віталій Голутяк.

У номінації “Втілення прогресивних рішень у сфері інфраструктури та благоустрою” переміг – департамент житлової, комунальної політики та благоустрою.
Кращим закладом автентичної кухні визнали “Першу сімейну ресторацію Мулярових”.
У номінації “Культурно-мистецька родина міста Івано-Франківська” перемогла “Культурна мапа Івано-Франківська”.
“Командою твого міста” стала “МФК Прикарпаття”.
“Кращим колективом соціальної сфери” визнали “Міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями” «Дивосвіт».
А “Кращим закладом позашкільної освіти” назвали  “Міську дитячу екологічну станцію”.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry