В Івано-Франківську нагородили чемпіонів Європи з регбі

Автор: Турій Роман

08 Apr, 2015 09:35

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську нагородили чемпіонів Європи з регбі

Збірна України з регбі повернулась з юніорського чемпіонату Європи, де змагалась серед команд другого дивізіону В1.

На полях Франції синьо-жовта дружина зуміла вибороти перемогу, а разом з нею і путівку у дивізіон А. Одними з тих, хто здобув звання чемпіона Європи стали івано-франківські спортсмени, вихованці Івано-Франківської ДЮСШ-2, а зараз гравці «Роланда» нападаючі Назар Семйон і Валентин Коваль, а також їхній тренер Михайло Ярема.

У вівторок, 7 квітня, наших чемпіонів урочисто привітав заступник міського голови Михайло Верес та голова комітету фізичної культури і спорту виконавчого комітету міської ради Віталій Матешко.

«Своєю перемогою, ви зробили вагомий внесок у розвиток регбі в місті Івано-Франківську. Велика подяка вам та всім гравцям збірної України! Бажаємо вам великих перемог у дивізіоні А», – такими словами до спортсменів звернувся Михайло Верес.

Голова комітету фізичної культури і спорту Віталій Матешко зазначив, що популярність регбі в Івано-Франківську стрімко росте і з кожним днем шанувальників цього виду спорту в нашому міста стає дедалі більше, а перемога наших хлопців ще раз підтверджує той факт, що розвиток цього виду спорту на правильному шляху.

На останок, спортсменам та їхньому тренеру були вручені подарунки від виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

unnamed