В Івано-Франківську наркодилери виготовляли та розповсюджували опій

Автор: Людмила Баран

06 Сер, 2014 14:39

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську наркодилери виготовляли та розповсюджували опій

Учасників злочинного угрупування засуджено за виготовлення, зберігання та збут опію.

Прокуратура Івано-Франківської області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо чотирьох учасників організованої злочинної групи, котрі незаконно виготовляли, зберігали та збували наркотичні засоби, в тому числі ацетильований опій, повідомляє прес-служба прокуратури.

Встановлено, що упродовж лютого – червня 2012 року зловмисники діяли на території міста Івано-Франківська. Обладнавши нарколабораторію в помешканні одного з наркодилерів, вони незаконно виготовляли ацетильований опій з макової соломи. У подальшому, цей особливо небезпечний наркотичний засіб члени організованої групи збували наркозалежним особам та використовували для особистого вживання.

Відділом нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю та процесуального керівництва прокуратури області в суді доведено вину наркоторговців у скоєнні більше 20 епізодів злочинів.

Вироком суду організатора групи засуджено до шести років позбавлення волі з конфіскацією всього належного йому майна. Його спільників теж визнано винними у вчиненні вказаних злочинів та засуджено до 2 років 6 місяців з конфіскацією майна, ще одній особі призначено примусове лікування у психіатричному закладі.