“В Івано-Франківську область приїхало понад 38 тисяч вимушених переселенців” – Онищук

Автор: Єва Жасминова

08 Mar, 2022 19:52

Поділитись публікацією
“В Івано-Франківську область приїхало понад 38 тисяч вимушених переселенців” – Онищук

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Світлана Онищук ввечері 8 березня у ефірі телеканалу “Галичина” повідомила скільки вимушених переселенців вже зареєструвались на Прикарпатті.

“Більше 38 тисяч переселенців приїхало в Івано-Франківську область – це саме ті люди, які зареєструвалися. Користуючись нагодою, я запрошую всіх, хто переселився з тих областей, де активні бойові дії – звертатися в ЦНАПи для того, щоб їх зареєстрували. Після реєстрації, ми видаємо  тимчасові перепустки, ці перепустки надають можливість людям отримати продукти харчування а також одяг першої необхідності”, – сказала Світлана Онищук.

Нагадуємо, як вимушеним  переселенцям зареєструватись

За словами голови Івано-Франківської ОДА прикарпатці дуже активно допомагають переселенцям у всіх сенсах, пише Галка.

“Прикарпатці – це дуже добрі, чуйні люди, які не стали осторонь, біля чужої біди. Ми зустрічаємо, поселюємо, харчуємо людей, все що ми можемо своїми силами – стараємось допомогти цим людям. Стараємося зорганізувати їм перебування в нашій області і розуміємо що це важливо, також розуміємо що таких людей в нашій області буде більше, тому працюємо над об’єктами аби мати можливість їх далі розселяти. Люди втратили там свої домівки, в людей дійсно досить складна ситація, тому ми працюємо наперед, аби хто приїжджає -одразу поселяти”, – розповіла голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації”, – зазначила вона.

Також Онищук зазначила, що зараз є потреба: катемати, спальники, матраси, аби розмістити якомога більше людей. Ці речі можна приносити у ЦНАПи.