В Івано-Франківську оголосили набір добровольців для служби велопатрулів

Автор: Людмила Баран

07 Aug, 2014 08:07

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську оголосили набір добровольців для служби велопатрулів

Активісти середовища “Тепле місто” планують створити підрозділ з волонтерів на велосипедах  для охорони громадського порядку.

Ініціатива створена для тих, хто хоче зробити місто Івано-Франківськ безпечним, приємним та європейським.

“Оголошується набір добровольців для створення служби  велопатрулів – волонтерського громадянського підрозділу, що б виконував низку соціально важливих функцій. До них, наприклад, можуть бути включені: боротьба з велосипедними крадіжками, виявлення викрадених велосипедів на вулицях; підняття культури користування велосипедами у місті, навчання велосипедистів правилам безпеки і дотриманню правил дорожнього руху; протидія типовим порушенням громадського порядку, такими як розпивання спиртних напоїв, нецензурна лайка та ін. Остаточний список функцій і завдань буде визначено пізніше, разом з вами”, – йдеться у повідомленні сторінки “Тепле вело-місто Франківськ” у Фейсбуці.

Аби побачити, скільки людей реально підтримують цю ідею і готові брати участь у велопатрулях, організатори підготували для охочих анкету.

“До речі, ідею попередньо підтримана міськвиконкомом та УМВС м.Івано-Франківька, а отже велопатрульні матимуть юридичний статус на рівні дружинників та користуватимуться підтримкою патрульної міліції”, – зазначають організатори спільноти.