В Івано-Франківську оголосили тендер на будівництво моста на Пасічну

Автор: Турій Роман

08 Jul, 2017 19:16

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську оголосили тендер на будівництво моста на Пасічну

У вартість входить будівництво транспортної розв’язки в районі вулиць Хіміків-Надрічна.

Управління капітального будівництва міськвиконкому Івано-Франківської міської ради оголосило тендер з очікуваною вартістю 206,6 млн грн на роботи з будівництва моста через річку Бистриця Солотвинська та транспортної розв’язки в районі вул. Хіміків-Надрічна.
Тендерні пропозиції приймаються до 7 серпня, аукціон відбудеться 12 вересня, пише Курс.
Учасники тендеру повинні надати довідки щодо наявності матеріально-технічної бази, засобів механізації, інструментів та обладнання для виконання робіт, що є предметом закупівлі. Також надати довідку про працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для виконання робіт, що є предметом закупівлі. Крім того, учасники торгів зобов’язані надати копії договорів про виконання аналогічних робіт з будівництва мостів, виконаних за попередні 5 років вартістю не менше 150 млн. грн.
По проведені тендеру роботи у міськвиконкомі роботи з будівництва моста через річку Бистриця Солотвинська та транспортної розв’язки в районі вул. Хіміків-Надрічна планують завершити до вересня 2019 року.

Раніше начальник управління капітального будівництва Роман Галіпчак говорив, що кошторисна вартість будівництва становить 259 млн грн.

Будівельні роботи будуть проводитися у три етапи. Перша черга – будівництво транспортної розв’язки на вулиці Надрічній, друга черга – будівництво вулиці Хіміків, третя – будівництво самого моста. Міський голова Руслан Марцінків відзначив, що в Україні дуже мало організацій, які можуть виконувати такі роботи, та припустив, що це може бути міжнародним тендером.
Камінь під будівництво нового моста через Бистрицю Солотвинську до мікрорайону “Пасічна” урочисто заклали 6 травня минулого року.