В Івано-Франківську планують створити громадську управляючу компанію

Автор: Турій Роман

24 Лют, 2016 11:55

В Івано-Франківську планують створити громадську управляючу компанію

Сьогодні, 24 лютого, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція ініціативної групи створення громадської управляючої компанії.

Як відомо, в рамках реформування житлово-комунальної сфери в Україні до 1 липня мешканці будинків мають самостійно визначитися з управлінцями.

У зв’язку з цим група франківців беруться за створення громадської управлінської акціонерної компанії.

Мета  громадської управляючої компанії – створення незалежної від міської влади та МІУК обслуговуючої компанії житлово-комунального типу, якою управлятимуть мешканці міста, оскільки компанія надає можливість кожному мешканцю стати її акціонером, а також надання якісних послуг.

“Це не просто ще одне ЖЕО, це принципово нова компанія, акціонером якої може стати кожен мешканець, – каже підприємець Роман Сим’янчук. – Інноваційність проекту в тому що, співласники зможуть надавати свої послуги для керування компанією, що дозволить збільшити доходи компанії та підняти якість послуг. Тому ми запрошуємо долучитися до компанії юристів та інших спеціалістів”.

Активісти кажуть, що компанія візьме на себе окрім управлінських функцій ще й функцію залучення бюджетних коштів.

“Для капітальних робіт зрозуміло, що потрібні кошти самих мешканців, але потрібно добиватися коштів і від влади. Як я це бачу – власники будинків мають зустрічатися, розробляти кошторис і від місцевої влади добиватися коштів”, – каже підприємець Ярослав Щіляк.

Ініціативна група наразі працює над реєстрацією компанії та формуванням команди.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...