В Івано-Франківську попрощалися із бійцем, котрий загинув від кулі ворога на Сході (ФОТО)

Автор: Турій Роман

21 Тра, 2018 10:57

В Івано-Франківську попрощалися із бійцем, котрий загинув від кулі ворога на Сході (ФОТО)

21 травня у Івано-Франківському Будинку смутку розпочався похорон Сергія Гундера (друг Татарин). Більше 200 людей зібралося на поминальній процесії, серед яких рідні, побратими та близькі люди Сергія.

Читайте також: Ми готові вести кожного інвестора за руку, – голова ОДА

“Він загинув під час операції. Міг в 2015 році піти на ротацію, але любов до Батьківщини примусила його залишитися. Він був дуже добрим, за всіх переживав. Людина була дуже добра, навіть коли отримав поранення – повернувся на фронт. Він повинен був прийти на перше причастя до своєї дитини, але за декілька днів до того його не стало” – каже Побратим Зен.

“Я був знайомий з ним з 2015 року, знаю, що він був на Майдані. Взагалі людина була дуже смілива і мабуть не вберіг себе, захищаючи рідну країну” – каже голова організації “Галицькі Леви” Роман Дорожівський.

Нагадуємо, 16 травня від кулі снайпера у зоні АТО загинув 41-річний Сергій Гундер “Татарин”.

Сергій був військовослужбовцем 9-ї роти 93-ї окремої механізованої бригади. “Татарин” був родом із Харкова, проте останніх 10 років проживав у Івано-Франківську. У Драгомирчанах у нього залишилися жінка і дитина, та двоє дітей від першого шлюбу у Харкові.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...