В Івано-Франківську попрощалися з Юрієм Бараном, який загинув на Донеччині

Автор: Турій Роман

12 Jul, 2014 19:42

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську попрощалися з Юрієм Бараном, який загинув на Донеччині
Декілька сотень прикарпатців провели в останню путь загиблого на Донеччині начальника штабу п’ятого батальйону територіальної оборони майора Юрія Барана.

Читайте також: У Спаській громаді запровадили "Бюджет участі". На проєкти виділять 100 тисяч гривень

Попрощатися із земляком у Меморіальний сквер Івано-Франківська, де відбувалася похоронна процесія, прийшли представники влади, духовенства, місцевих військових частин, військкомату, жителі обласного центру. Вшанував бойового побратима і висловив співчуття рідним померлого заступник командира батальйону з виховної роботи.

Присутні помолилися за упокій душі Юрія Барана, згадуючи про те, що він був чуйною, доброзичливою людиною. Розповідали: за крок до смерті чоловік віддав свої захисні засоби, аби врятувати життя того, хто був поруч у страшну мить.

«Покійний Юрій був професійним віськовим, не задумуючись, він відгукнувся на пропозицію стати на захист нашої Батьківщини, – сказав перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Семко. – Він загинув за її незалежність, за те, щоб ми жили в мирі, щоб нашим дітям було краще. Його життя, життя ще дев’ятнадцяти наших прикарпатців, всіх, хто загинув на Майдані, в антитерористичній операції, не повинні бути віддані даремно».

Поховали Юрія Барана поряд з героєм Небесної сотні Романом Гуриком та  загиблими під час АТО правоохоронцями. Скорботу поховання посилили автоматні залпи, які вкотре нагадали про жахливі жертви невблаганної війни.

Теги: