В Івано-Франківську повністю облаштовано ще один двір. Хоч Казначейство блокувало кошти і ремонтні роботи трохи затягнулись, результат вийшов відмінний

Автор: Турій Роман

19 Jun, 2014 21:31

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську повністю облаштовано ще один двір. Хоч Казначейство блокувало кошти і ремонтні роботи трохи затягнулись, результат вийшов відмінний

В Івано-Франківську стало на один упорядкований двір більше. Зокрема, в дворі будинків 238, 240 на вул. Тисменицькій пройшло відкриття облаштованого двору, організоване ВО «Свобода» з нагоди завершення комплексних робіт з проведення там благоустрою.

Читайте також: Франківка стала переможницею Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності (ФОТО)

У доволі таки великому дворі, що охоплює одразу три заїзди з ініціативи депутата-мажоритарника по даному окрузі Романа Онуфріїва прокладено доріжки із бруківок, заасфальтовано міжбудинкові проїзди біля будинків 238, 240 та 242 на вул. Тисменицькій. До цього часу глибокі вибоїни та понівечені бордюри створювали неабиякі перешкоди пішоходам та автомобілістам. Ще більше страждали молоді батьки, котрі виходили з малими дітьми у візочках на прогулянку. Тепер, за словами жителів прилеглих будинків, благоустрій їхнього двору буквально спонукає до походів на свіжому повітрі.

Впорядкування території за цією адресою стало можливим завдяки прийнятій у минулому році програмі, яку ініціювали депутати фракції ВО «Свобода». Завдяки ній вдалося впорядкувати територію й за цією адресою.

 «Таку практику ми розпочали ще у минулому році. Комплексні капітальні ремонти проводяться в тих дворах, в яких є найбільша потреба і громада звертається з таким проханням. У цьому дворі роботи розпочалися ще у минулому році, але систематичне блокування коштів міським Казначейством доволі сповільнило хід процесу. Але наразі маємо результат: роботи завершені і територія приведена до ладу», – каже депутат.

Роман Онуфріїв також подякував активним мешканцям за виявлену ініціативу та запевнив, що й надалі спільними зусиллями депутати працюватимуть на видимий результат.

Самі мешканці також не приховують задоволення від зробленого. Дітлахів також не залишили без уваги. Організований свободівцями конкурс на кращий малюнок «Двору своєї мрії» на асфальті викликало масу задоволення у малечі. За веселий малюночок, який творили дітлахи, отримували від організаторів солодкий подарунок. Тай всіх, хто завітав на свято частували солодощами.

Теги: