В Івано-Франківську представили нового прокурора області (ФОТО)

Автор: Турій Роман

14 Вер, 2020 16:49

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську представили нового прокурора області (ФОТО)

14 вересня заступник Генпрокурора Ігор Мустеца представив нового керівника Івано-Франківської обласної прокуратури – Романа Химу.

Читайте також: Франківська область - одна з найбезпечніших в Україні, - прокуратура

Як раніше анонсувала “Галка”, заступник Генерального прокурора Ігор Мустеца представив колективу Івано-Франківської обласної прокуратури нового керівника – Романа Химу.
Заступник Генерального прокурора зазначив, що з 11 вересня 2020 року розпочали роботу обласні прокуратури, працівники яких успішно пройшли атестацію, підтвердивши свою професійну кваліфікацію та доброчесність.
Ігор Мустеца охарактеризував очільника обласної прокуратури як умілого організатора та принципового керівника:

«Загалом в органах прокуратури Роман Романович працює більш ніж 20 років, а тому його професіоналізм, енергія та наполегливість, без сумніву, дозволять забезпечити роботу обласної прокуратури на належному рівні».

Заступник Генпрокурора побажав новопризначеному прокурору наснаги в подальшій роботі, акцентувавши на основних напрямах, на яких варто зосередити особливу увагу.
У свою чергу, Роман Хима подякував за довіру та запевнив, що скерує всі зусилля на забезпечення правопорядку й законності в області, а також разом із колективом докладатиме максимум зусиль для забезпечення ефективної роботи прокуратури, інформує “Галку” пресслужба відомства в регіоні.

Довідково: Роман Хима народився 30 вересня 1976 року в с. Пістинь Косівського району Івано-Франківської області. Вищу освіту здобув у Чернівецькому державному університеті ім. Федьковича. В органах прокуратури працює з 1998 року. За цей час обіймав різні посади в органах прокуратури Чернівецької та Івано-Франківської областей, у тому числі керівні. До призначення на посаду керівника Івано-Франківської обласної прокуратури працював керівником Коломийської місцевої прокуратури Івано-Франківської області.
Пресслужба Івано-Франківської обласної прокуратури