В Івано-Франківську представили виставку живопису вихованця навчально-реабілітаційного центру (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

02 Кві, 2019 14:48

В Івано-Франківську представили виставку живопису вихованця навчально-реабілітаційного центру (ФОТО)

Сьогодні, 2 квітня в навчально-реабілітаційному центрі школа номер 2 вперше представили виставку живопису талановитого вихованця Олега Сичака.

Юний майстер представляє свої художні роботи в жанрі пейзаж у різних техніках, інформує Галка.

Багате різноманіття творів дає змогу ознайомитися з «художніми сторінками» життя автора. Він передає своє бачення навколишнього світу на мові мистецтва, переказує свої внутрішні переживання, а також показує вміння працювати в мистецькому середовищі.

“Коли я почала вчити Олега, він був ще маленькою дитиною, завжди пам’ятаю, що він нестандартно мислив. Раніше в нас були суперечки, не такі як 2+2, а скоріше як прикріпити 3 деталі до одної, ще тоді я зрозуміла, що Олег буде чудовим архітектором, а тепер бачу, що й до цих здібностей додався художній талант. Таких дітей ми повинні надихати, стимулювати, розвивати”,- каже перша вчителька хлопця Дана Зіновіївна.

Хлопець народився у селі Чукалівка, з 2008 року навчається у навчально- реабілітаційному центрі. 18-річний художник мріє продавати свої картини, а з перших виручених коштів купити мамі парфуми.

“В нього титанічний склад розуму, він неймовірний архітектор, у Олега чудове відчуття кольору. Коли лише почали займатись, він одразу хотів малювати фарбами, йому не подобається графіка. Він надзвичайно відчуває композицію, ми часто малюємо будинки, переглядаємо архітектурні шедеври світу”,- розповідає вчителька образотворчого мистецтва Ірина Володимирівна.

Батько хлопчика розповідає, що дуже радий таланту свого сина.

“У Олега ДЦП, та попри це ми багато подорожуємо разом, щотижня їздимо в Карпати, його надихає природа, він дуже оптимістичний. Ми малюємо разом з ним з дитинства, останні кілька років він почав займатись цим більш професійно, має і олійні фарби й пензлики, мольберти. Скільки картин точно намалював Олег не знаємо, не рахували, вдома є багато його чорновиків, думаю більше пів сотні точно назбирається. Мій батько, тобто дідусь Олега гарно малює, то ж думаю цей талант передався синові, плануємо влаштовувати такі виставки надалі”, – каже батько Олега.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry