В Івано-Франківську презентували “Книгу добра” (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

10 Dec, 2018 07:13

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську презентували “Книгу добра” (ФОТО)

Днями в Івано-Франківську відбулась презентація друкованого видання “Книги добра”.

Читайте також: Найкращих студентів ПНУ відзначили стипендіями від польського Фонду

Зазначимо, що перший тираж був створений на саморобному папері за допомогою старовинного верстата та містив 50 історій про добро у всіляких його проявах, написані школярами з різних куточків України.

На святковій презентації були присутні керівник проекту Василь Вишиванюк, координатор проекту Ірина Рабарська, ректор університету Ігор Цепенда (один із рецензентів видання), Владика Іриней Білик – ЧСВВ-Канонік Папської Базиліки Санта Марія Маджоре (Ватикан), упорядники видання Вікторія Плахта та Лілія Боднарчук, директор Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру ім. І.Франка Ростислав Держипільський, переможці проекту-автори історій про добро, представники громадськості міста.

Викладачі та студенти Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника долучилися до міжнародного соціального проекту та зробили переклад книги англійською, інформує “Галка” з посиланням на сайт університету.

“Плануємо зробити переклади і іншими іноземними мовами. Добро починається з кожного з нас і ми робимо його спільно!”, – сказав у своєму виступі під час презентації ректор Ігор Цепенда.

Керівник проекту «Книга Добра» Василь Вишиванюк зазначив, що надруковано 10 тисяч примірників видання. Їх передадуть до українських бібліотек та шкіл.

Нагадаємо, що міжнародний соціальний проект “Книга Добра” реалізовується за підтримки Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, Міністерства закордонних справ Естонії, Міністерства людських ресурсів Угорщини і народного депутата України, письменниці Марії Матіос. У цьому проекті вже взяли участь більше 3000 тисяч дітей та дорослих з усієї України, які надіслали на адресу організаторів реальні історії про добрі, безкорисливі вчинки. Найкращих 100 було відібрано і інші діти намалювали до них ілюстрації.