В Івано-Франківську презентували журнал та нагородили переможців голосування “Людина року” (ФОТО+ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

18 Гру, 2017 19:27

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську презентували журнал та нагородили переможців голосування “Людина року” (ФОТО+ВІДЕО)

18 грудня в залі “GRAND CAFE” в Івано-Франківську перезентували журнал “Людина року” від GALKA.IF.UA та нагородили переможців однойменного голосування серед мешканців. 

Нагадаємо, цієї осені в інтернеті та на вулицях міста редакція організувала масштабне опитування громадської думки щодо кращих людей в 12-ти номінаціях – від політика до скандаліста. Його підсумки показали в глянцевому друкованому журналі.

Святкову атмосферу в затишному кафе кінотеатру “Люм’єр” доповнювали чарівна ведуча Лілія Юськевич та музичний гурт Cocktail cover band.

Шеф-редактор “Галки” Вадим Войтик зазначив, що голосування має на меті показати, що в Івано-Франківську є багато достойних мешканців, з яких варто брати приклад, незалежно від їхньої професії. “Людина року” спробувала знайти частину з таких.

Відтак “Політиком року” в сумарному результаті вуличного і інтернет-голосування став міський голова Руслан Марцінків.

“У цьому рейтингу навіть є ті, з якими не завжди знаходжу спільну мову, але ці “Люди року” дійсно змінюють Івано-Франківськ, і мені приємно бути серед них. В наш час мало хто каже “дякую” за добрі справи, тому вдячний “Галці”, що організувала таке голосування для визначення достойних”, – наголосив мер.

Політиком року в інтернет-голосуванні став депутат міської ради від “Укропу” Віталій Мерінов.

“Дякую тим, хто за мене голосував, і тим, хто голосував проти мене – це робить мене сильнішим і дає наснагу до подальшої праці”, –  сказав Мерінов.

Героєм року став пожежник Ярослав Кучерявий, котрий з колегами гасив займання і координував евакуацію дітей та дорослих з масштабної пожежі на вулиці Сухомлинського. Він зізнався, що зробив це, як і колеги, за професійним обов’язком.

Волонтеркою року стала Наталія Когут – керівниця організації “Дім Сірка”, котра опікується покинутими тваринами.

Науковцем року став Максим Карпаш, викладач національного університету нафти і газу, керівник наукового містечка “Нова енергія”. Він пожартував, що завдяки голосуванню віднедавна став проректором вишу. А також наголосив – нині мало хто вшановує науковців, хоча праця їхня важка, і спрямована на розвиток суспільства.

Про важливість підтримки медиків у нинішніх умовах їхньої праці наголосив і переможець однойменної номінації Роман Фіщук – лікар-отоларинголог, керівник Центру слуху при ІФНМУ.

Комунальницею року стала Руслана Василюк – директорка КП “Центр розвитку міста та рекреації”. Новостворене підприємство під її керівництвом за лічені місяці кардинально оновило обличчя міського парку та озера, відкрило доступ до оглядового майданчика міської Ратуші та працює над іншими проектами. Василюк зазначила, що багато в чому допомагають мешканці – своїми конструктивними або ж не цілком зауваженнями.

Лідерами року стала команда організаторів мистецького фестивалю Porto Franko – Ростислав Держипільський, Володимир Гайдар, Роман Григорів. Організатори зазначили, що насправді команда фестивалю набагато більша, і налічує близько трьох сотень активістів. Завдяки їм про Porto Franko й Івано-Франківську тепер знають не лише в Україні, а й Європі. Також діячі наголосили, що цьогорічний фестиваль відбувся без залучення бюджетних коштів.

Скандалістом року став депутат міської ради Андріан Волгін, котрий через акцію голодування домігся відкриття спорткомплексу “Олімп” для дитячих занять, та активно протистоїть забудові навколо озера. Він зізнався, що спершу почувався ніяково, коли опинився у цій категорії. Але під час голосування відчув підтримку громади за його й дещо радикальні, але загалом корисні місту дії.

У перерві між нагородженнями гості свята насолоджувалися світовими хітами у виконанні Cocktail cover band, смачним частуванням та робили світлини на пам’ять у фотозоні.

Відкриттям року в підсумковому результаті став відомий український актор з іванофранківською “пропискою”, герой “Сторожової застави” Роман Луцький. Він подякував мешканцям за підтримку, а також Ростиславу Держипільському за те, що привів його на театральну сцену.

Також нагороди чекають знаних франківців, котрі не змогли бути присутніми на церемонії нагородження – Культурна діячка року Ірма Вітовська; спортсмен року Тарас Сапа, котрий везе перемогу із Китаю; Відкриття року в інтернет-голосуванні Ернест Протас і Керівниця року (вибір редакції) Світлана Криворучко.

Подяки від Галки отримали і партнери “Людини року”, без участі яких журнал би не побачив світ. Це – ювелірний дім ZARINA, “Спілка забудівників”, компанія “Вамбуд”, “Вестборд”, “Світ нагород”, “ПрімаMED”, театр-кіно “Люм’єр” та КП “МІУК”.

А вже в найближчі дні глянцевий журнал “Людина року” від GALKA.IF.UA можна буде зустріти у кожному офісі в Івано-Франківська.