В Івано-Франківську проведуть останній кастинг проекту “Школа має талант”

Автор: Єва Жасминова

06 Кві, 2019 13:42

В Івано-Франківську проведуть останній кастинг проекту “Школа має талант”

9-10 квітня о 14:00 в приміщенні Університету Короля Данила (м. Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця, 35) відбудеться завершальний кастинг масштабного проекту «Школа має талант».

Попередні кастинги відбулися в усіх районних центрах Прикарпаття. Організатори конкурсу, а це Університет Короля Данила та Продюсерський центр «Star Team» наголошують: усіх бажаючих, які з різних причин не встигли чи не змогли прийти на кастинг в своєму рідному місті, чи хочуть повторно пройти кастинг, аби бути впевненими у власних силах, чекають на кастингу в Івано-Франківську.

«До участі у конкурсі, переважно, зголошуються старшокласники, які вміють співати, танцювати чи грати на музичних інструментах. Проте ми не обмежуємо наших конкурсантів лише цими номінаціями. У проекті ми чекаємо учнів з найрізноманітнішими талантами, тому приходьте до нас і покажіть все, що ви умієте», – каже керівник Продюсерського центру «Star Team» Ірина Батюк.

Нагадуємо: «Проект «Школа має талант» створений, аби допомогти обдарованим дітям продемонструвати свої здібності, отримати підтримку та допомогу у подальшому розвитку. Переможці конкурсу зможуть отримати сертифікати на безкоштовне навчання (чи суттєві знижки на навчання) в Університеті Короля Данила, до того ж, дитина самостійно обирає спеціальність, на яку хоче поступити. Також на фіналістів проекту чекає багато цінних подарунків.

Деталі за телефоном: 0989707010.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...