В Івано-Франківську провели конференцію про репродуктивне здоров’я

Автор: Людмила Баран

24 Тра, 2016 20:08

В Івано-Франківську провели конференцію про репродуктивне здоров’я

В Івано-Франківську 24 травня відбулась конференція “Актуальні питання лабораторної діагностики в гінекології”. Йшла мова про онкологію та репродуктивне здоров’я. 

Читайте також: Вже 110 раз відправила у дорослий світ випускників 11 школа Івано-Франківська

Організатор конференції медичний центр “Пріма МЕД” за підтримки компанії “ВСМ Україна”.

У конференції взяли участь медики міста та області: акушер-гінекологи, репродуктологи,  онкологи та лікарі-лаборанти, які працюють у цій сфері.

За словами Олени Романишин, головної лікарки центру “Пріма МЕД”, подія присвячена обміну досвідом між  лікарями-лаборантами з тими, які працюють з  пацієнтами, для того, щоб підняти діагностичний процес на новий рівень.

На конференції розглянули питання визначення онкологічних маркерів у гінекології, діагностики антифосфоліпідного синдрому та  аутоімунного безпліддя.

“Це питання, які стосуються здоров’я жінки і репродуктивного здоров’я сім’ї”, – зазначила Олена Романишин.

Як пояснила представниця компанії “ВСМ Україна” Світлана Бабак, аутоімунне безпліддя є наслідком аутоімунного процесу – коли організм виділяє антитіла на власні клітини. Це фактор, що може викликати онкозахворювання.

На думку Світлани Бабак, лікарі мають спонукати своїх пацієнтів проходити лабораторні обстеження, щоб визначити, чи вони у групі ризику,  адже на ранніх стадіях такі захворювання можна вилікувати.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...