В Івано-Франківську провели осінню «Майстерню професій» для дітей

Автор: Єва Жасминова

25 Жов, 2019 20:44

В Івано-Франківську провели осінню «Майстерню професій» для дітей

24 жовтня у Франківську провели осінню «Майстерню професій».

Працівники Івано-Франківського міського центру зайнятості за підтримки Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради та роботодавців міста провели профорієнтаційний інтерактивний захід під назвою «Майстерня професій» на базі загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 з поглибленим вивченням англійської мови.

Вибір професії – це важливий крок у житті кожної людини. Служба зайнятості проводить різноманітні профорієнтаційні заходи для того, щоб допомогти молодій людині вибрати правильний професійний шлях.

Кожен з учнів мав можливість познайомитися з багатьма цікавими, творчими та потрібними професіями. Школярі на годину поринути у справжнє доросле життя, «приміряли» на себе різні професії, виконуючи завдання під час майстер-класів.

Звісно, вибір професії — це справа не одного дня.  І сьогодні  діти зробили  перший важливий  крок, який, можливо, і  приведе до правильного професійного вибору, що дозволить дітям в подальшому стати успішними та задоволеними життям. Світ професій великий і різноманітний. Він постійно змінюється. Тож насамкінець працівники служби зайнятості побажали молоді  успіхів, не загубитись і знайти своє місце в цьому розмаїтті професій.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry