В Івано-Франківську проводять уроки тверезості для школярів (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

21 Feb, 2019 18:45

В Івано-Франківську проводять уроки тверезості для школярів (ФОТО)

В місті Івано-Франківську, яке є першим містом Укараїни, де відбуваються офіційно уроки тверезості, цьогоріч знову команда фахівців та осіб, які ведуть абсолютно тверезий спосіб життя проведуть такі зустрічі у всіх, без винятку, школах міста.

Читайте також: Франківськ приєднався до всесвітньої акції проти смертної кари

Перше, що дізнаються учні – це правду про алкоголь, його підступність у залежності та шкоду на організм. Наступна частина праці команди є спростувати стереотипи, які є у молодих людей щодо алкоголю (напр., орган, який найбільше страждає від алкоголю – печінка, насправді – це мозок, наступний: алкоголь – зігріває, хоча насправді він заставляє швидше циркулювати кров і це тільки ілюзорне відчуття тепла, яке може закінчитися навіть пневмонією).

Голова Руху «За тверезість життя» Івано-Франківської архієпархії УГКЦ о. Ярослав Рохман розповідає про християнську чесноту тверезості, пояснює заповідь «не вбий».

Проректор Університету Короля Данила Олег Андрухів обґрунтовує шкоду вживання алкоголю з юридичної та економічної точки зору. Патрульні поліцейські розкривають статистику, зокрема більше 50% ДТП і злочинів скоїно в стані сп’яніння.

Під час зустрічі, спортсмени та відомі діячі Прикарпаття розказують про свій шлях успіху завдяки тверезості. На завершення, дітям дають зрозуміти, що вибір між вживанням алкоголю і тверезістю є їхнім вибором і зробити його вони мають відповідально, пишуть на сайті УГКЦ. 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry