В Івано-Франківську пройде марафон з написання проектів соціальної дії

Автор: Турій Роман

12 Січ, 2016 18:40

В Івано-Франківську пройде марафон з написання проектів соціальної дії

15-17 січня в рамках програми «Active citizens» активісти громадських організацій та ініціативних груп з Івано-Франківська візьмуть участь у всеукраїнському Марафоні з написання проектів соціальної дії під егідою British Council.

В рамках марафону на активних громадян чекає участь у польовому дослідження та аналіз існуючих конфліктів у громаді, написання проектів соціальної дії та дружня підтримка від команди фасилітаторів. Кожен учасник матиме змогу розробити свій власний проект. Найкращі проекти соціальної дії отримають фінансування до 15 000 гривень від British Council.

В 2015 році регіональними фасилітаторами British Council було проведено серію з 4 тренінгів задля збільшення індивідуальних внесків громадян, які мають вплив в своїй громаді та хочуть досягти сталого розвитку на локальному та глобальному рівнях. За результатами тренінгів 2 проекти соціальної дії отримали фінансування в 2015 році та ще 4 проекти отримають фінансування від British Council на початку 2016.

В івано-Франківську марафон з написання проектів соціальної дії в рамках програми «Active Citizens» ініційовано Літературним угрупованням «СТАН», «ПЛАСТ», Громадською організацією «Д.О.М.48.24» та Українською бібліотечною асоціацією. Марафон розраховано на людей, що готові реагувати на загрози правам людини в своєму середовищі та прагнуть демократизувати життя свого міста.

Для участі в марафоні потрібно заповнити невеличку он-лайн форму. Тільки ті учасники, які бритимуть участь у всіх заходах марафону будуть мати змогу подати власні проекти соціальної дії на розгляд в British Council.

Отримати консультацію щодо Марафону з написання проектів соціальної дії в Івано-Франківську можна за телефоном: +38 (099) 0458198 (Олеся), або звернувшись по електронній пошті: [email protected]

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...