В Івано-Франківську реалізується програма “Теплий дім”

Автор: Вадим Войтик

15 Вер, 2014 18:24

В Івано-Франківську реалізується програма “Теплий дім”

В Івано-Франківську реалізується програма “Теплий дім”. Завдяки їй старі деревяні віконні конструкції на сходових клітках будинків замінять сучасними склопакетами.

Читайте також: У Франківську за добу померло п'ятеро людей з підозрою на COVID-19

Одними з перших учасниками стали мешканці дванадцятиповерхівки на Набережній імені Стефаника. У Єдиному розрахунковому центрі, який є ініціатором робіт, розповідають: через щілини у вікнах втрачається від 50 до 80% тепла. Заміна допоможе вирішити цю проблему та покращить стан будівель.

“Проводиться демонтаж старих деревяних вікон, монтаж нових металопластикових, монтаж відливів для захисту самого будинку від дощів. І відновлення попереднього стану, покращення відкосів, які були зруйновані під час демонтажу”, – коментує склад робіт Юрій Верста інженер відділу експлуатації КП “ЄРЦ”.

Заміна вікон проводиться на умовах співфінансування. Відтак, за невелику суму люди можуть утеплити будинок. Особливо це актуально нині, каже народний депутат Руслан Марцінків, коли енергозбереження – проблема номер один у державі.

Програму підтримав народний депутат України Руслан Марцінків.

“У переважній більшості наших будинків вікна вставлені тоді, коли був збудований будинок. А це є 30, 35 і 25 років. Тому дуже важливо в цей час, коли потрібно в першу чергу добитися енергетичної незалежності нашої держави, зробити все максимально, щоб утеплити наші будинки, зробити так, щоб зменшити споживання газу, споживання енергоносіїв. І таким чином сьогодні дійсно пережити цю важку зиму”, – вважає народний депутат.

Наразі учасниками програми “Теплий дім” є мешканці понад 70 багатоповерхівок. У ЄРЦ сподіваються, що вона стане довгостроковою.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry