В Івано-Франківську розвиватимуть інноваційне виробництво

Автор: Людмила Баран

25 Jun, 2014 13:00

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську розвиватимуть інноваційне виробництво

Виконавчий комітет міської ради 24 червня прийняв рішення  “Про випуск інноваційної продукції на промислових підприємствах міста”.

Відповідно до нього, у місті проводитимуть семінари, форуми промисловців,  виставки інноваційної продукції, розширюватимуть мережу торгових залів, де їх проводитимуть, налаштовуватимуть співпрацю підприємств з вищими навчальними закладами.

Крім того, міський голова дав розпорядження з’ясувати, які саме зміни податкових зборів зможуть стимулювати інноваційну діяльність підприємств.

За даними  управління економічного та інтеграційного розвитку, у 2013 році підприємства міста експортували свої продукти до 76 країн світу. Обсяги поставок за кордон збільшились на 10, 9% порівняно з 2012 роком. Це – експорт не сировини, а готових виробів.

В управлінні стверджують, що завдяки збільшенню інноваційної продукції івано-франківським виробникам вдасться вийти на європейські ринки і компенсувати втрату ринку збуту в Росії.

В сфері інноваційного виробництва лідерами є лікеро-горілчана промисловість, ПАТ “Івано-Франківський хлібокомбінат”, Продовольча компанія “Екопродукт”, ТОВ “Електролюкс”, ПАТ “Промприлад”, компанія “Інтелком”, яка виготовляє іграшки.