В Івано-Франківську шукали реформаторів для покращення роботи групи “Реанімаційного пакету реформ”

Автор: Єва Жасминова

12 Бер, 2015 12:17

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську шукали реформаторів для покращення роботи групи “Реанімаційного пакету реформ”

12 березня, у четвер, у приміщенні міськвиконкому відбулося обговорення законодавчого забезпечення реформування країни.

Громадська ініціатива “Реанімаційний Пакет Реформ” провела обговорення “Дорогою реформ: як зміни законодавства вплинуть на життя у регіонах”, де представили оцінку експертів та громадськості щодо законодавчого забезпечення реформування країни.

Під час зустрічі слухачам показали завдання та конкретні заходи у сфері зміни законодавства, які були ухвалені протягом 100 днів роботи Парламенту.

До обговорення долучилися учасники “РПР”: консультант  Олександр Шевченко, директор інституту МедіаПрава Тарас Шевченко, та координатор регіональних ініціатив “РПР” Наталя Ватаманюк.

“Унікальність нашого проекту в тому, що у нас є найбільший доробок реформ для покращення наших законопроектів. Ми створили дієвий механізм, де будь-хто, хто прагне покращити своє життя, матиме платформу для реалізації своїх прагнень. Сьогодні ми створюємо регіональні осередки “РПР”, – зазначили гості міста.

Як зазначив один із засновників групи “РПР”, директор інституту МедіаПрава Тарас Шевченко, їх ціллю є бути посередниками між суспільством і владою, і доносити депутатам бажання і прагнення українців, а також настоювати на їх реалізації.

“Ми по кожній реформі визначили основні пункти, які повинні бути втілені в життя, і ми будемо добиватися реалізації цих вимог”, – каже Тарас Шевченко.

Як розповів Олександр Шевченко, нардеп попередніх скликань та консультант “РПР”, першим кроком у змінах повинно бути бажання людей змінюватися, достукуватися до людей, які можуть щось змінити – це депутати, завжди контролювати їх діяльність.

“У кожному регіоні потрібна об`єднана група спеціалістів, яка готова займатися реформами”, – підсумував експерт.