В Івано-Франківську стартувала конференція TEDx Women (ФОТО)

Автор: Людмила Баран

29 Oct, 2016 11:55

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську стартувала конференція TEDx Women (ФОТО)

В обласній філармонії сьогодні, 29 жовтня, розпочалася конференція TEDx Women Ivano-Frankivsk. Вона зібрала 12 успішних жінок-спікерок з усієї України та чотири сотні учасників не лише з Івано-Франківщини, а й з Києва, Рівного, Львова, Тернополя, Чернівців.  

Читайте також: "У партнерстві ми можемо розвиватися": підприємці з прифронтових регіонів розповіли про бізнес-тури Прикарпаттям

“Труднощі у підготовці заходу були, але команда з ними впоралася. Найбільші труднощі у тому, що не всім виставчило квитків. За два дні до конференції всі вже були розкуплені”, – розповів Михайло Джогола, співорганізатор події.

Ліцензіатка проекту ТЕDx Христина Вінтонів сказала, що на конференції вистпуатимуть жінки з дуже різних сфер діяльносіт – ІТ, підприємництво, мистецтво, громадський сектор тощо.

“Ми пишаємося, що нам вдалося їх всіх зібрати тут”, – зауважила Вінтонів.

Відома американсько-українська співачка Брія Блессінг розповідатиме про те, як вона навчилася любити та співати пісні свого життя. Вона зазначила, що  на TEDx вперше і дуже пишається, що є не просто учасницею, а й виступає на конференції.

Інша  спікерка Мар’яна Савка, відома поетка та співвласниця “Видавництва Старого Лева”, вестиме мову про вік успішної жінки. За її словами, жінки часто стикаються зі стереотипами щодо їхнього віку, їм постійно кажуть, що вони скрізь запізнилися, і ці речі упередження треба руйнувати. На її думку, успішна жінка – та, котра стала собою, котрою не можна маніпулювати. Якщо вона щаслива, то може позитивно впливати на своїх дітей та  суспільство загалом.

“Мені подобається відчувати свій власний успіх та успіх інших жінок”, – сказала Савка.

Модератором конференції є тележурналіст Роман Вінтонів, який веде її в своєму образі Майкла Щура.

Перед початком заходу він зізнався, що боїться, що йому буде некомфортно бути одним чоловіком на сцені серед жінок. Проте заявив, що хоче послухати, про що розповідатимуть спікерки.

“Успішна жінка – це та, котра займається тим, чим хоче, що вважає правильним”, – вважає Вінтонів. – “Якщо їй подобається будувати космічні кораблі, то будь ласка”.

 Першою виступила Христина Косик, керівниця адміністрації компанії Soft Serve та засновниця Nail Factory, вона  розповіла про свій досвід та звернула увагу на те, що не можна стати тим, ким тихочеш, залишаючись тим, ким ти є, світ дуже швидкозімнюється.

Нагадаємо,  конференцію TEDx Ivano-Frankivsk Women можна дивитися в Інтернеті (ВІДЕО)