В Івано-Франківську стартував призов на строкову службу

Автор: Людмила Баран

07 Sep, 2016 14:05

В Івано-Франківську стартував призов на строкову службу

У місті почав проводитися призов  на строкову військову службу. Мешканці Івано-Франківська призовного віку  чоловічої статі мають з’явитися до військового комісаріату.

Читайте також: Франківським атовцям вручили відзнаки Президента України (ФОТО)

Як повідомив Galka.if.ua міський військовий комісар Ігор Сорокопуд, наразі тривають підготовчі заходи. Тих, хто досягнув 18 років викликають для проведення медогляду, вивчення психологічного стану та освітнього рівня. На основі цього вирішуватимуть, до якого типу військ спрямувати призовника, та виявлятимуть непридатних до служби.

Ігор Сорокопуд сказав, що наразі міському комісаріату не повідомили планової кількості призовників. Він припустив, що вона буде така ж, як під час весняного призову, – 500 осіб з області та приблизно 60 з міста.

Комісари вже почали роздавати повістки. Згідно із законодавством, ті,хто їх не отримав, але, кому виповнилося 18, також має прийти на огляд.

“Призовний вік починається у 18 років, але на строкову військову службу відправлятимуть тих, кому від 20 до 27 років”, – зазначив Сорокопуд.

Перша відправка до частин запланована попередньо на 6 жовтня. Відправлення призовників відбуватиметься протягом  жовтня та листопада.

Як писала “Галка”, призовники проходитимуть строкову службу у Збройних силах, Нацгвардії, Державній службі транспорту і зв’язку.

Читайте також: На Прикарпатті 9 тисяч осіб ухилилися від весняного призову до війська

“Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, що проживають на території міста Івано-Франківська, зобов’язані прибути в військовий комісаріат за адресою: м. Івано-Франківськ вул. Княгинин 20, маючи при собі документи, що вказані в особистих повістках.

Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу зобов’язані прибути в міський військовий комісаріат до 10.10.2016р., маючи при собі документи, які засвідчують особу“, – йдеться у наказі Про проведення призову.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry