В Івано-Франківську студентам розповідатимуть про сучасні виклики ринку праці

Автор: Єва Жасминова

25 Вер, 2019 17:03

Поділитись публікацією
В  Івано-Франківську студентам розповідатимуть про сучасні виклики ринку праці

26 вересня у Івано-Франківську відбудуться одразу два потужні заходи, спрямовані на поінформування молоді щодо сучасного стану ринку праці.

Читайте також: Франківську молодь безплатно вчитимуть підприємництва

Так о 12.00 в актовому залі Університету Короля Данила (м. Івано-Франківськ, вул. Є.Коновальця, 35) розпочнеться захід «Молодь і ринок праці».
Молодь – головна рушійна сила сучасного світу. Завдяки високому інтелектуальному потенціалу, мобільності та гнучкості молоді люди мають можливість впливати на суспільний прогрес, визначаючи майбутнє суспільства, держави та світового співтовариства.
Одним з перспективних напрямків залучення молоді в суспільні процеси країни є забезпечення молоді робочими місцями. Проблема працевлаштування молодих спеціалістів та роль у цьому процесі вищої школи – питання, які повинні обговорюватись на усіх рівнях.
«Молодь і ринок праці» подарує можливість познайомитись з особливостями поведінки молодої людини на ринку праці в десятках європейських країн.
Про свій персональний досвід вітчизняним студентам розповідатимуть випускники найкращих європейських закладів освіти.

О 15.30 в актовому залі Університету Короля Данила для органів студентського самоврядування Університету Короля Данила та Молодіжної ради при Департаменті молоді та спорту Івано-Франківської

МВК буде проведено нетворкінг за методикою гри «Світове кафе» на тему «Сучасні виклики ринку праці».
Світове кафе – альтернативний формат обговорення питань у групі. Метод відомий уже понад 20 років. Уперше був використаний у 1995 році в США.
Це технічно нескладний, проте напрочуд ефективний метод створення діалогу. Акцент робиться на спілкуванні між учасниками і на продукуванні нових думок та ідей. Це розмова про суть справи в неофіційній обстановці. Завдяки приємній атмосфері та конструктивному діалогу учасники гри матимуть змогу отримати всі відповіді щодо особливостей ринку праці.
На усі заходи вхід вільний.