В Івано-Франківську судді апеляційного суду масово подають у відставку

Автор: Турій Роман

22 Лип, 2016 08:15

В Івано-Франківську судді апеляційного суду масово подають у відставку
Вища рада юстиції внесла подання до Верховної Ради України про звільнення 99 суддів, які подали у відставку, серед них – Віра Вакарук, заступник голови Апеляційного суду Івано-Франківської області.

На засіданні Вищої ради юстиції у середу, 20 липня, прийняли рішення внести подання про звільнення з посад у відставку 92 суддів, та ще чотирьох – через звільнення за власним бажанням, пише Репортер.

“Зараз законодавство дозволяє суддям, які працювали у суді 20 і більше років, піти у відставку, – каже Людмила Безусова-Попович, прес-секретар апеляційного суду Івано-Франківської області. – Згідно з законом, дотримуються при цьому всі належні компенсації. Цим правом скористалося багато суддів та подали відповідні заяви”.

Раніше у апеляційному суді області працювало 38 суддів. За словами Безусової-Попович, через такі масові заяви про відставку суд стикнувся із браком кадрів, тому поки невідомо, хто стане наступником Віри Вакарук.

“Дуже багато суддів апеляційного суду Івано-Франківської області подають у відставку зараз, тому хто буде працювати – велике питання, – каже вона. – Це не так просто перевести суддю з місцевого рівня на апеляцію, а новопризначеного суддю, який тільки починає працювати, одразу в апеляцію не призначають. Суддя повинен мати певний стаж”.

 

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry