В Івано-Франківську триває Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування.

Автор: Турій Роман

06 Сер, 2014 12:59

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську триває Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування.

Щорічно з 1 по 7 серпня на Івано-Франківщині проходить Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування. Цьогоріч він проходить під гаслом «Вигодовування грудьми– переможний гол на користь життя!»

Акція проводиться з метою популяризації та підтримки природного вигодувування дітей, для пожвавлення та відновлення втраченої традиції — годування дітей грудьми. 

Тиждень грудного вигодовування проходить під егідою ВООЗ та Всесвітнього альянсу з пропаганди грудного вигодовування (WABA). На даний момент триває довгостроковий проект Всесвітньої організації охорони здоров’я, спрямований на збільшення кількості малюків, які протягом першого півріччя свого життя харчуються виключно молоком матері.

Альянс дій на підтримку грудного вигодовування (WABA) оголосив тему цьогорічного Тижня грудного вигодовування, яка відзначається у всьому світі ось уже 22-й раз. Оскільки 2014 є роком чемпіонату світу з футболу, тема Тижня привертає увагу не тільки матерів, а й уболівальників: «Вигодовування грудьми– переможний гол на користь життя!»

В Івано-Франківській області понад 10 років працює Центр підтримки грудного вигодовування при обласній дитячій клінічній лікарні, який надає методично-організаційну допомогу  щодо грудного вигодовування дітей.

Грудне вигодовування – це запорука здоров’я дитини. Завдяки грудному вигодовуванню вдається запобігти майже 15% смертей серед дітей до 5 років. Доведено, що діти, яких годували материнським молоком, є більш комунікабельними і менш агресивними.