В Івано-Франківську учасникам АТО збираються відшкодовувати квартплату з держбюджету

Автор: Людмила Баран

13 Aug, 2014 16:40

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську учасникам АТО  збираються відшкодовувати квартплату з держбюджету

На засіданні міської ради 14 серпня планують розглянути проект рішення  “Про надання пільг учасникам бойових дій  АТО  та членам сімей загиблих в АТО”. 

Згідно з ним, військові та їхні родини матимуть пільги  на оплату за послуги з утримання будинків  та прибудинкових територій та комунальні послуги:  постачання холодної та гарячої води, водовідведення, централізоване опалення.

Розмір пільг визначатиметься, як різниця між фактично нарахованими сумами за надані послуги та сумами (знижками), відшкодованими з державного бюджету.

Комунальні підприємствам, які виконують відповідні послуги,  повинні  надавати пільги за рахунок власних коштів та вести  реєстр цієї роботи.

Підставою для надання пільг буде посвідчення учасника бойових дій.  Також –  посвідчення члена сім’ї загиблого, виданого відповідно до статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Також у проекті рішення зазначено: “Міському голові В. Анушкевичусу звернутись до приватних підприємств – виконавців послуг з централізованого опалення, газо- та електропостачання, вивезення побутових відходів щодо надання аналогічних пільг за рахунок власних коштів”.

До слова, раніше голова ОДА Андрій Троценко повідомляв, що є доручення від Президента обласним державним адміністраціям України провести відповідну роботу з органами місцевого самоврядування,  щоб родини військовослужбовців і правоохоронців, які перебувають в зоні АТО, були звільнені від сплати квартирної плати.