В Івано-Франківську відбудеться щорічний конкурс надавачів житлово-комунальних послуг

Автор: Вадим Войтик

22 Вер, 2014 12:28

В Івано-Франківську відбудеться щорічний конкурс надавачів житлово-комунальних послуг

Конкурс серед надавачів житлово-комунальних послуг вже втретє проведе “Єдиний розрахунковий центр”. Підрядників, які прибиратимуть та обслуговуватимуть будинки, обере спеціальна комісія. 

Читайте також: За місяць міське УКБ в обхід тендерів провело 53 закупівлі на понад 22 мільйони, - експерт

Близько половини членів комісії – не працівники ЄРЦ. Для більшої об’єктивності підприємство запрошує у журі громадськість, депутатів та представників контролюючих органів.

Очільник цьогорічної конкурсної комісії, будинкова голова Людмила Терещенко каже: насамперед звертатимуть увагу на документацію.

“Перше – це нормально сформована документація. Щоби в ній кожен представник відобразив своє фінансове положення, наявність основних засобів дрібного інвентарю, і обов’язково довідка про виплату заробітної плати”, – вважає Людмила Антонівна.

Крім того, громадяни активно оцінюють роботу підрядників, які працюють зараз. Стежать за тим, чи належно прибрані та облаштовані двори, ліфти і сходові майданчики.

Між тим, цьогорічний конкурс має одну особливість. Його учасники повинні зробити благодійний внесок.

“Всі учасники конкурсу обов’язково повинні внести на рахунок організатора плату за участь в конкурсі – 1700 гривень. І ці кошти повністю будуть перераховані Залучанській дитячій школі-інтернат. Ми вважаємо, що таке соціальне навантаження посильне для кожного надавача. І разом з тим намагаємось зробити щось добре в міру наших сил для знедолених дітей”, – інформує секретар наглядової ради КП “ЄРЦ” Вадим Войтик.

Конкурс буде проведений не на всіх округах, а лише там, де закінчився договір з підрядником, або ж угода була розірвана достроково через невиконання організацією зобов’язань.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry