В Івано-Франківську відбулась конференція IT Rally Starters

Автор: Турій Роман

28 Кві, 2014 18:29

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську відбулась конференція IT Rally Starters

В Івано-Франківську відбулась перша з циклу наймасштабніших міжнародних конференцій ІТ галузі в Івано-Франківську – конференція IT Rally Starters, присвячена розвитку та популяризації інформаційних технологій.

Конференція IT Rally Starters зібрала більш ніж 230 учасників з Івано-Франківська та області, Львова та Чернівців. IT Rally – серія нових щорічних міжнародних заходів та конференцій ІТ-спільноти міста Івано-Франківська. Ці заходи проводяться з метою обміну досвідом та навчання в ІТ-професіоналів, знайомства з останніми тенденціями ІТ-галузі, а також популяризації інформаційних технологій серед мешканців Івано-Франківська.

Учасники конференції IT Rally Starters мали можливість познайомитися з провідними ІТ-компаніями, які працюють в Івано-Франківську, записатися на курси підвищення професійного рівня в ІТ-технологіях та іноземної мови, дізнатись про різноманітні ІТ-спільноти міста та взяти участь в розіграшах призів від організаторів та спонсорів заходу.

В програмі конференції відбулися презентації ІТ-компаній: Eleks, SoftJourn, OSF Global Services та Lezgro. В рамках презентацій навчальних курсів були проведені презентації Львівської школи тестування програмного забезпечення, Перших Київських курсів іноземних мов, програми стажувань SoftJourn, тренінгів Eleks Developers and Testers Courses. Також були представлені ІТ-спільноти міста – IT Booze, IT Rally та Ivano-Frankivsk IT Students.

Організатор IT Rally Starters – Іван Дячишин – керівник проектів компанії Eleks та координатор ІТ навчання в Івано-Франківському університеті права ім. Короля Данила Галицького стверджує, що сьогодні надзвичайно необхідний розвито ІТ галузі в Україні і саме налагоджений процес підготовки ІТ-фахівців дозволить розвинути ІТ-компанії, збільшити інвестиції та покращити розвиток нашого міста і країни.

За його словами, IT Rally Starters – це конференція для початківців, для тих, хто цікавиться ІТ-технологіями, людей, котрі прагнуть дізнатися про те, як стати ІТ-шником. IT Rally Starters – вибуховий мікс ярмарки вакансій, днів кар’єри, презентацій працедавців та курсів підготовки, цікавих доповідей, веселих лотерей та корисних знайомств.

Власник та директор компанії Soft Journ – Сергій Фіцак розповів, що завдяки IT Rally Starters компанія отримала понад 90 анкет від учасників, за його словами саме молоді студенти – основний потенціал для розвитку ІТ галузі. Приблизно 10% з них – уже готові фахівці, а 30% за півроку підготовки завдяки своєму інтелекту зможуть розвивати ІТ галузь в Україні.