В Івано-Франківську відбувся турнір з тхеквондо (ФОТО)

Автор: Дубінець Вікторія

28 Жов, 2016 07:46

У суботу, 22 жовтня, у стінах  Івано-Франківській ЗОШ №25 відбувся ХІІІ турнір з тхеквондо “Золотий Дракон”.

Учасниками змагань стали понад 100 спортсменів – учні відділення ДЮСШ №3, які займаються під керівництвом старшого тренера Ігоря Йосипіва і тренерів-викладачів Володимира Гаврилаша та Сергія Пилипенка, а також спортсмени з фізкультурно-спортивного товариства “Україна”, яких тренує Олександр Корсак.

Спортсмени виборювали свої нагороди в 28 вагових та вікових категоріях. На цьому турнірі вперше позмагалися діти віком від 3 до 6 років. Найстаршим спортсменам змагань було 18 років, інформує sport.if.ua.

Перше загальнокомандне місце посіла Івано-Франківська ДЮСШ №3, яка здобула 21 золоту нагороду, а друга сходинка – в ФСТ “Україна”, вихованці якого вибороли 7 золотих медалей.

За словами організатора змагань Ігоря Йосипіва, змагання стали хорошою підготовкою до чемпіонату України з тхеквондо серед СДЮСШОР, ДЮСШ та клубів, який відбудетьсяе на початку листопада у Вінниці.