В Івано-Франківську відкрили новий магазин Київстар, де можна здійснити подорож у віртуальну реальність (ФОТО)

Автор: Борис Марія

06 Dec, 2016 16:16

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську відкрили новий магазин Київстар, де можна здійснити подорож у віртуальну реальність (ФОТО)

3 грудня на вулиці Січових Стрільців, 30 в Івано-Франківську відкрили магазин “Київстар” у новому форматі. 

Відвідувачі магазину можуть не лише отримати консультації щодо послуг, а ще й протестувати вподобані гаджети, 3G або додатки.

Новий формат магазинів демонструє сучасний дизайн та відмінно впорядкований простір всередині.

“У центрі уваги – клієнт, зручність і доступність. Крім звичних для абонентів консультацій, нові магазини пропонують широкий вибір мобільних пристроїв, аксесуарів до них, а також інноваційних гаджетів, таких як окуляри віртуальної реальності, квадрокоптери, гіроборди і т.п. При цьому ціни на пристрої такі ж, як в інтернет-магазинах, але тут їх ще можна й протестувати”, – зазначила Олена Мироненко, директор з роздрібних продажів Київстар.

Варто зазначити, що зараз діє акція “Краща ціна”. Згідно з її умовами, клієнтам компенсують різницю вартості смартфонів, якщо в інших точках продажів ціна такої ж моделі виявиться дешевшою. Мова про торгові мережі COMFY, Rozetka.ua™, “Алло”, “Ельдорадо”, “Фокстрот” та “Цитрус”. Окрім смартфона покупець отримає гарантію, якісну консультацію та в подарунок 3 000 МБ або 1 000 МБ інтернет-трафіку щомісяця, терміном на три місяці. Деталі акції доступні на сайті shop.kyivstar.ua.

Окрім того, до 31 грудня запрошуємо всіх охочих вирушити у віртуальну подорож Україною у форматі 360. Завітайте до магазину Київстар та запитайте про стійку Virbox, де ви зможете самостійно протестувати віртуальну реальність завдяки окулярам кардборд. До речі, кожен, хто придбає смартфон, гарантовано отримає цей гаджет у подарунок.