В Івано-Франківську відкрили Офіс з обслуговування великих платників податків

Автор: Людмила Баран

13 Лют, 2016 12:11

В Івано-Франківську відкрили Офіс з обслуговування великих платників податків

В Івано-Франківську 12 лютого відкрили  новий модернізований Офіс з обслуговування представників великого бізнесу 

Працівники офісу надаватимуть послуги 11 прикарпатським та 19 закарпатським підприємствам, які належать до категорії великих платників. Тобто, мають обсяг доходу за рік більший, ніж п’ятсот мільйонів гривень.

 «Відкриття офісу для великого бізнесу – ще один важливий крок на шляху реформування як фіскальної служби, так й Офісів великих платників в цілому. Їх значенння у податковій реформі дуже важливе, адже 55 відсотків надходжень в Україні забезпечує великий бізнес. Приємно констатувати, що тридцять великих компаній  будуть обслуговуватись у новому  офісі, де створені якнайкращі умови для ведення бізнесу», – зазначив начальник Міжрегіонального головного управління ДФС – Центрального офісу з обслуговування великих платників Євген Бамбізов.

Посадовець наголосив, що Державна фіскальна служба як партнер бізнесу допомагатиме платникам податків, створюватиме умови та стимули для плідної діяльності і розвитку підприємництва.

За його словами, одним з основних питань, яке важливе для територіальної громади – це розподіл коштів між державним та місцевим бюджетом у рамках процесу децентралізації.

«Ми тісно співпрацюємо з Державним казначейством України і хочемо вас запевнити, що ті 10 % податку на прибуток підприємств, які на сьогодні отримують регіони, будуть постійно надходити до територіальної громади. Це питання буде вирішено і, думаю, наповнення бюджету буде тільки збільшуватись», – зазначив Євген Бамбізов.

 Прес-служба обласного Управління ДФС.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry