В Івано-Франківську відкрили професійний майданчик для гри у бадмінтон (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

28 Вер, 2019 11:57

В Івано-Франківську відкрили професійний майданчик для гри у бадмінтон (ФОТО)

28 вересня на стадіоні «Наука» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника відкрили стаціонарний спортивний майданчик  для гри у бадмінтон.

Майданчик збудували за кошти зі спецфонду університету, його повна вартість 110 тисяч гривень.

Ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда, розповідає, що цей вид спорту доступний, а для студентів – добра можливість покращення фізичної форми.

“Ми розпочинаємо дуже цікаву програму, яка пов’язана із розвитком бадмінтону в області. Є наші колеги з Києва, які цю програму вже реалізують в межах України. Чим цікавий бадмінтон? Тим, що він доступний. Це достатньо дешевий вид спорту, але найголовніше – для студентів це добра можливість покращення фізичної форми. Ми хочемо йти двома шляхами – з одного боку зробити цей вид спорту масовим, адже ми пам’ятаємо ті часи, коли наші сім‘ї, наші батьки виїжджали десь на природу, завжди брали з собою воланчик, ракетки… Ми хочемо повернути цю добру традицію. З іншого боку будемо розвивати спорт високих досягнень”, – каже Ігор Цепенда.

Також ректор університету додає, що у наступному році планують відкрити вже закрити зал для занять бадмінтоном на базі спортивного комплексу «Олімп».

Студентка 1 курсу ПНУ, факультету фізичного виховання та спорту Яна Калиняк розповідає, що грає у бамбінтон ще з дитинства, то ж відкриття майданчика для неї є дуже важливим.

“Почала грати з цікавості, мені дуже сподобалось. Стараюсь зараз залучати своїх друзів до такого крутого виду спорту. В нас в університеті є секція з бамбінтону, я не пропускаю жодного заняття. Майданчик мені дуже подобається, сьогодні обов’язково його випробую, це буде перший професійний майданчик на якому я гратиму, бо раніше це була любительська гра”,- каже студентка.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...