В Івано-Франківську відкрилися виставка про “Реалії війни” (ФОТО)

Автор: Назар Боднарчук

22 Sep, 2022 14:35

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську відкрилися виставка про “Реалії війни” (ФОТО)

У четвер, 22 вересня, у франківському університеті Короля Данила відкрили виставку “Реалії війни”, де представлені світлини з передової.

Презентував виставку Олег Кушнір – військовий волонтер, письменник, музикант, пише Галка.

“З 2016 року ми вирішили з командою волонтерів, що будемо фотографувати усі місця, куди їздимо, і переносити усі події на мирну Україну. Аби люди побачили цей контраст. Сьогодні презентуємо невелику частину фотовиставки.  На фотографіях військові, які захищали Україну у 2016-2017 роках.  В основному вони з “нуля”. Дуже багато світлин з Мар’їнки, Пісків. Фотографій з повномасштабної війни поки що немає, але вони вже друкуються”, – сказав під час відкриття Олег Кушнір. 

Він зазначив, що основна ідея виставки – показати, якою ціною відстоюється наша свобода та щоб люди не забували про героїв України.

“Зараз дуже багато в дорозі. Знаєте, недавно був у Києві та помітив, що попри гарячу фазу війни, люди живуть своїм життям…  Нам слід не забувати про ці події. Ми сьогодні ховаємо наших героїв, але люди, на жаль, атрофуються… Тому такі виставки дуже потрібні, щоб люди пам’ятали про ціну”, – поділився Кушнір.