В Івано-Франківську відзначають річницю визволення від фашистських загарбників

Автор: Людмила Баран

25 Jul, 2014 15:08

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську відзначають річницю визволення від фашистських загарбників

На території Меморіального кладовища 25 липня (вул.Лепкого) відбулись поминальні заходи з нагоди відзначення 70-ї річниці визволення нашого міста від фашистських загарбників.

У заході взяли участь представники обласної, міської влади, військових, ветеранів та громадськості.  Священики традиційних християнських конфесій відслужили панахиду за усіма, хто поліг під час визволення міста у липні 1944 року. Пам’ять полеглих визволителів присутні вшанували покладанням вінків, квітів та хвилиною мовчання. Була присутня  делегація ветеранів війни з регіонів України та міста Києва.

«Відзначаючи дату, ми пам’ятаємо, що роки після визволення були пов’язані з приходом вдруге на терени Прикарпаття радянської влади, яка принесла з собою свої комуністичні експерименти, репресії та багато негативу На жаль, відзначення цього року звільнення Івано-Франківська від нацистських загарбників відбувається в умовах неоголошеної війни з боку Росії. Ми сподіваємося, що війна незабаром закінчиться перемогою нашої держави, а українські землі не ставатимуть більше предметом зацікавлення жодних агресорів», – зазначив заступник голови облдержадміністрації Сергій Адамович, передає прес-служба ОДА.