В Івано-Франківську все популярнішим стає “день відкритих дверей” для об’єкту нерухомості

Автор: Турій Роман

07 Чер, 2019 10:52

В Івано-Франківську все популярнішим стає “день відкритих дверей” для об’єкту нерухомості

Івано-Франківські ріелтори стали використовувати запозичену в американських колег практику для рекламування об’єкту продажу – «День відкритих дверей». 

“Це один із найдієвіших інструментів із залучення зацікавлених осіб до об’єкту продажу», – говорить член Асоціації фахівців з нерухомості України – Віктор Фурдіяка.  День відкритих дверей проводиться з ціллю максимального інформування колег про новий об’єкт продажу, з власником якого підписаний ексклюзивний договір”.

Як проводиться «День відкритих дверей»:

  1. Передпродажна підготовка. Вона проводиться безпосередньо перед подією (прибирання, поверхневий ремонт, надання об’єкту «товарного вигляду»).
  2. Тривалість – 1-2 год. Під час заходу проводиться ознайомлення з нерухомістю, роздається презентаційний матеріал з описанням параметрів нерухомості, його особливостей та з обов’язковим зазначенням умов співпраці для колег. А також контактна інформація ріелтора, який працює з цим об’єктом.
  3. Формат події. Формат може бути суто інформативним чи бенкетно-фуршетним, все залежить від бюджету рекламної компанії.

 «По суті – краще один раз побачити об’єкт продажу, ніж сто разів почути!», – наголошує Віктор.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...