В Івано-Франківську визначили стипендіатів міськради на 2023 рік (СПИСОК)

Автор: Зелінська Таня

09 Dec, 2022 19:39

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську визначили стипендіатів міськради на 2023 рік (СПИСОК)

Щороку у Франківську визначають обдарованих учнів для призначення їм стипендій міської ради. Цей рік не був винятком.

Читайте також: У Франківську запрацюють дитсадки та початкова школа (ОНОВЛЕНО)

Про це повідомила очільниця Департаменту освіти Вікторія Дротянко, інформує “Галка”.

На засіданні колегії Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради, шляхом таємного голосування, було прийнято рішення призначити стипендії міської ради таким учням:

Бараболюк Марія Романівна – Ліцей ім.Миколи Сабата;
Макар Софія Вікторівна – Ліцей ім.Романа Шухевича;
Іванова Софія Василівна – Ліцей ім. Івана Пулюя;
Ємчук Анна Андріївна – Ліцей ім. Івана Пулюя;
Лис Олексій Андрійович – Ліцей ім. Івана Пулюя;
Матвійчук Тимофій Володимирович – Ліцей №1;
Пристай Віталій Анатолійович – Ліцей №2;
Журавель Віра Євгеніївна – Ліцей №3;
Віхтюк Марія Олегівна – Ліцей №3;
Банасевич Вікторія Любомирівна – Ліцей №5;
Савчук Яна Олександрівна – Ліцей № 6 ім.І.Ревчука;
Шуляр Каріна Андріївна – Ліцей №7;
Горчак Нестор Петрович – Ліцей №7;
Тріщук Софія Віталіївна – Ліцей №11;
Малінін Олександр Олександрович – Ліцей №12;
Томенчук Дарія Василівна – Ліцей №13;
Кащук Богдана Русланівна – Ліцей №16;
Федорів Софія Олександрівна – Ліцей №20;
Тимків Юлія Мирославівна – Ліцей №25;
Кільчицька Адріана Іванівна – Фізико-технічний ліцей;
Рудяк Андрій Іванович – СДЮСШОР № 1;
Цап Денис Юрійович – ДЮСШ № 2;
Тарабалка Ярослав Степанович – ДЮСШ №3;
Цимбалюк Ярослав Олегович – ЦДДЮМП;
Облещук Софія Ярославівна – ЦДДЮМП;
Шумахер Вікторія Вікторівна – МЦДЮТ;
Іванов Владислав Володимирович – МЦДЮТ;
Фтемова Анна Ярославівна – Дитяча художня школа;
Павук Леся Павлівна – ДМШ №1 ім.М.Лисенка;
Скотник Маркіян Васильович – ДМШ № 2 ім. В.Барвінського;
Кінь Данило Дмитрович – ДМШ № 3 ім.А.Кос-Анатольського;
Цюпер Богдан Віталійович – Міська дитяча екологічна станція;
Семанишин Авеліна Миколаївна – Мала академія наук;
Скиданчук Максим Дмитрович – Центр освітніх інновацій;
Угренюк Андрій Васильович – Центр освітніх інновацій;
Гикавець Максим Ігорович – МЦНТТУМ;
Фіголь Володимир Тарасович – МЦНТТУМ;
Лич Анастасія Романівна – ЦПВ ім.С.Бандери;
Мендела Соломія Володимирівна – ЦПВ ім.С.Бандери;
Козин Олександра Володимирівна – ВХПУ №3.

Дане рішення має затвердити згодом сесія міської ради.