В Івано-Франківську заклали камінь під новий міст на Пасічну (ФОТО)

Автор: Борис Марія

06 May, 2016 10:17

Поділитись публікацією
В Івано-Франківську заклали камінь під новий міст на Пасічну (ФОТО)

Сьогодні, 6 травня, у Івано-Франківську в мікрорайоні Пасічна заклали камінь під будівництво нового мосту через річку Бистриця Солотвинська. 

Читайте також: У Франківську зачинене одне з найбільших укриттів. Влада каже, що його понищили безхатьки

Коштуватиме міст до 200 мільйонів гривень. На проект, над яким працює начальник управління капітального будівництва Володимир Ковальчук, витратять 1,5 мільйонів гривень. Міст буде завдовжки понад 300 метрів, двосмуговий.

На будівництво об’єкта направлять всі кошти з перевиконання міського бюджету.

Очільник міста Руслан Марцінків зауважив, що міст є важливим, оскільки розвантажить місто.

“Віримо, що тут за декілька років буде побудований сучасний міст. А мешканці міста оберуть для нього назву, яка має бути символічною”, – сказав він.

Інженерний об’єкт має з’єднати вулицю Хіміків та Надрічну, в районі залізничного мосту.

Перший заступник міського голови Микола Вітенко зазначив, що до кінця липня планують сформувати остаточний проект мосту та визначити його ціну. Восени оголосять тендер.
“Цей міст не забаганка, а необхідність”, – додав він.
На захід завітав мешканець мікрорайону Пасічна Василь Миколайович, який обурений, що мешканців ніхто не питав, чи доцільний тут міст. Він вважає, що розв’язка буде ще гірша і переймається, що під час спорудження мосту частово захоплять землі людей. Вітенко пояснив, що земельники питання вивчили і проблем не буде.
Мер пригадує, що схожі перешкоди були й при будівництві ДНЗ “Вишиванка”, але тепер все добре. Чоловік сказав, що міст потрібен, але він хоче знати де буде з’їзд з мосту.