В Івано-Франківську запрацювала “музична кімната” (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

25 Лют, 2019 18:52

В Івано-Франківську запрацювала “музична кімната” (ФОТО, ВІДЕО)

У понеділок, 25 лютого, у відкритому просторі “ВДОМА”, що на Галицькій, 29, відкрили безкоштовну “музичну кімнату”.

Читайте також: Франківців кличуть на відкриття музичної кімнати та майстер-клас з гри на джембе

У всіх охочих відтепер є можливість спробувати пограти на будь-якому музичному інструменті. Серед цікавого – майстер-класи з гри на ударно-шумових інструментах: джембе, драми, шейкери, рейнстик тощо. Вік – не має значення.

На відкриття прийшли кілька десятків франківців. Присутнім роздали інструменти і після короткого інструктажу всі почали грати, інформує “Галка”.

Курує кімнатою учасник багатьох європейських фестивалів, джембіст-самоучка з Івано-Франківська Анатолій Гошівський. На інструменті грає вже понад десять років.

“Опанувати базові ритми абсолютно не важко, кожна людина може освоїти джембе. Не важливо, чи є музична освіта, чи немає”, – каже Гошівський.

Дмитро Черниш, співорганізатор проекту, зазначив, ідея заключається в тому, щоб музика стала доступнішою для людей. А також це непоганий спосіб розслабитися після робочого дня.

“Не важливо, чи людина вміє грати на тому чи іншому інструменті – головне його відчути і все виходитиме”, – каже організатор.

Він зазначив, що кімната не буде відкрита цілодобово і є лише частиною простору “ВДОМА”.

Атракцію реалізували в межах проекту “Музичні обійми”. Впродовж трьох місяців організатори влаштовуватимуть для франківців понад два десятки мистецьких подій, які фінансуватимуться коштом Євросоюзу і є безкоштовними для відвідувачів.

Суму, яку виділив ЄС, куратори не озвучують, але зазначили, що це мікрогрант

Організатори зазначають, “Музична кімната” продовжить своє життя й після завершення грантової програми. Для охочих відвідувати майстер-класи будуть створені спеціальні групи.

Співорганізаторка Наталія Налівко також анонсувала низку “таємних концертів”, які проведуть найближчими днями. Аби відвідати виступи необхідно попередньо зареєструватися. Адреси і час проведення охочі отримають протягом доби з дня запиту.

Ознайомитися з програмою можна за цим посиланням.

В Івано-Франківську запрацювала "Музична кімната"

Опубліковано Galka.if.ua Понеділок, 25 лютого 2019 р.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!