В кінотеатрах Івано-Франківська відбудеться прем’єра української стрічки «Такі красиві люди»

Автор: Турій Роман

24 Sep, 2014 16:36

В кінотеатрах Івано-Франківська відбудеться прем’єра української стрічки «Такі красиві люди»

26 вересня відбудеться прем’єра українського фільму «Такі красиві люди». Стрічка стала дебютною повнометражною роботою для режисера Дмитра Мойсеєва.

Фестивальна прем’єра відбулася торік у конкурсній програмі МКФ «Молодість». Перед тим як вийти в український прокат, фільм демонструвався на міжнародних фестивалях в Італії, Польщі, США та Вірменії.

«Ми зняли фільм і випускаємо його в широкий прокат якраз для того, щоб якомога більше глядачів мали змогу подивитися його. Ми організували компанію «Їжак фільм», яка займається прокатом картини, до неї увійшли члени знімальної групи.

Надалі плануємо займатися створенням і прокатом кінофільмів. Сподіваюся, що спрацює «сарафанне радіо», і люди, яким фільм сподобався, будуть радити своїм друзям і знайомим сходити в кіно. Мій фільм називається «Такі красиві люди», бо мої герої добрі – в цьому і є їх краса. З моєї точки зору, в творі мистецтва найважливіше свій, авторський, погляд на події. Живі почуття, емоції і реакції персонажів – ось з чим мені було цікаво працювати і що, я сподіваюся, буде цікаво глядачеві в моєму фільмі» –  розповів Cultprostir режисер Дмитро Мойсеєв.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry